Lliga Territorial 2017/2018 3a

Playoff C
Jornada 1
Dissabte 22 d’abril a les 11h Foment Martinenc 4-2 Lluïsos de Gràcia A
Jornada 2
Dissabte 5 de maig a les 11h Foment Martinenc 5-1 CTT Amics Terrassa “B”
Jornada 3
Dissabte 12 de maig a les 11h Foment Martinenc 1-5 CTT Ateneu 1882
Jornada 4
Diumenge 20 de maig a les 11h Foment MartinencCTT Amics Terrassa “A”

Tercera – Grup 1 – Fase 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pts Cl
1 TT LA UNIÓ 0-2 1-2 4-2 0-1 2-2 6-2 0-1 0-3 2-4 6 9
2 CTT L’HOSPITALET “B” 6-5 6-4 2-4 0-0 4-4 6-6 2-1 6-4 2-4 24 3
3 CTT CASTELLDEFELS 5-4 0-3 2-0 0-2 4-1 6-4 2-1 2-6 2-4 14 7
4 CTT RIPOLLET “B” 2-4 4-2 4-6 2-1 4-4 6-6 4-1 5-5 3-2 22 4
5 TT PARETS 6-5 6-6 6-4 4-5 4-4 6-6 2-4 5-5 5-6 34 1
6 EUROCLIMA BADALONA 4-4 2-2 2-5 3-2 2-2 6-5 1-1 4-6 3-2 14 6
7 CTT POBLENOU 0-4 0-0 0-2 0-0 0-0 0-1 0-0 2-4 1-6 6 10
8 CTT VILANOVA I LA GELTRU 6-5 4-5 4-5 2-5 4-3 5-5 6-6 5-5 6-5 32 2
9 FOMENT MARTINENC 6-4 0-2 4-0 1-1 1-1 2-0 4-3 1-1 3-2 8 8
10 CTT SALLENT 4-4 4-2 4-2 4-4 1-0 4-4 5-0 0-1 4-4 20 5
  • Jornada 1: 01/10/2017
    LA UNIÓ 2-4 SALLENT
    L’HOSPITALET “B” DESCANS
    CASTELLDEFELS 2-4 FOMENT
    RIPOLLET “B” 4-2 VILANOVA
    PARETS 6-0 POBLENOU
    BADALONA DESCANS
  • Jornada 2: 08/10/2017
    SALLENT DESCANS
    POBLENOU 0-6 BADALONA
    VILANOVA 4-2 PARETS
    FOMENT 1-5 RIPOLLET “B”
    DESCANS CASTELLDEFELS
    LA UNIÓ 0-6 L’HOSPITALET “B”
  • Jornada 3: 15/10/2017
    L’HOSPITALET “B” 2-4 SALLENT
    CASTELLDEFELS 5-1 LA UNIÓ
    RIPOLLET “B” DESCANS
    PARETS 5-1 FOMENT
    BADALONA 1-5 VILANOVA
    DESCANS POBLENOU
  • Jornada 4: 22/10/2017
    SALLENT 5-1 POBLENOU
    VILANOVA DESCANS
    FOMENT 3-4 BADALONA
    DESCANS PARETS
    LA UNIÓ 4-2 RIPOLLET “B”
    L’HOSPITALET “B” 6-0 CASTELLDEFELS
  • Jornada 5: 05/11/2017
    CASTELLDEFELS 2-4 SALLENT
    RIPOLLET “B” 4-2 L’HOSPITALET “B”
    PARETS 6-0 LA UNIÓ
    BADALONA DESCANS
    DESCANS FOMENT
    POBLENOU 0-6 VILANOVA
  • Jornada 6: 12/11/2017
    SALLENT 0-6 VILANOVA
    FOMENT 4-2 POBLENOU
    DESCANS DESCANS
    LA UNIÓ 2-4 BADALONA
    L’HOSPITALET “B” 0-6 PARETS
    CASTELLDEFELS 2-4 RIPOLLET “B”
  • Jornada 7: 19/11/2017
    RIPOLLET “B” 3-4 SALLENT
    PARETS 6-0 CASTELLDEFELS
    BADALONA 2-4 L’HOSPITALET “B”
    DESCANS LA UNIÓ
    POBLENOU DESCANS
    VILANOVA 5-1 FOMENT
  • Jornada 8: 26/11/2017
    SALLENT 4-3 FOMENT
    DESCANS VILANOVA
    LA UNIÓ 6-0 POBLENOU
    L’HOSPITALET “B” DESCANS
    CASTELLDEFELS 4-2 BADALONA
    RIPOLLET “B” 2-4 PARETS
  • Jornada 9: 03/12/2017
    PARETS 5-1 SALLENT
    BADALONA 3-4 RIPOLLET “B”
    DESCANS CASTELLDEFELS
    POBLENOU 0-6 L’HOSPITALET “B”
    VILANOVA 6-0 LA UNIÓ
    FOMENT DESCANS
  • Jornada 10: 17/12/2017
    SALLENT DESCANS
    LA UNIÓ 0-6 FOMENT
    L’HOSPITALET “B” 2-4 VILANOVA
    CASTELLDEFELS 6-0 POBLENOU
    RIPOLLET “B” DESCANS
    PARETS 4-2 BADALONA
  • Jornada 11: 14/01/2018
    BADALONA 3-4 SALLENT
    DESCANS PARETS
    POBLENOU 0-6 RIPOLLET “B”
    VILANOVA 4-2 CASTELLDEFELS
    FOMENT 0-6 L’HOSPITALET “B”
    DESCANS LA UNIÓ
  • Jornada 12: 21/01/2018
    SALLENT 2-4 LA UNIÓ
    DESCANS L’HOSPITALET “B”
    FOMENT 0-6 CASTELLDEFELS
    VILANOVA 5-1 RIPOLLET “B”
    POBLENOU 0-6 PARETS
    DESCANS BADALONA
  • Jornada 13: 28/01/2018
    DESCANS SALLENT
    BADALONA 5-1 POBLENOU
    PARETS 4-3 VILANOVA
    RIPOLLET “B” 5-1 FOMENT
    CASTELLDEFELS DESCANS
    L’HOSPITALET “B” 5-1 LA UNIÓ
  • Jornada 14: 04/02/2018
    SALLENT 2-4 L’HOSPITALET “B”
    LA UNIÓ 2-4 CASTELLDEFELS
    DESCANS RIPOLLET “B”
    FOMENT 1-5 PARETS
    VILANOVA 5-1 BADALONA
    POBLENOU DESCANS
  • Jornada 15: 11/02/2018
    POBLENOU 6-0 SALLENT
    DESCANS VILANOVA
    BADALONA 6-0 FOMENT
    PARETS DESCANS
    RIPOLLET “B” 4-2 LA UNIÓ
    CASTELLDEFELS 3-4 L’HOSPITALET “B”
  • Jornada 16: 25/02/2018
    SALLENT 2-4 CASTELLDEFELS
    L’HOSPITALET “B” 4-2 RIPOLLET “B”
    LA UNIÓ 1-5 PARETS
    DESCANS BADALONA
    FOMENT DESCANS
    VILANOVA 6-0 POBLENOU
  • Jornada 17: 04/03/2018
    VILANOVA 5-1 SALLENT
    POBLENOU 4-3 FOMENT
    DESCANS DESCANS
    BADALONA 4-2 LA UNIÓ
    PARETS 6-0 L’HOSPITALET “B”
    RIPOLLET “B” 6-0 CASTELLDEFELS
  • Jornada 18: 11/03/2018
    SALLENT 4-2 RIPOLLET “B”
    CASTELLDEFELS 2-4 PARETS
    L’HOSPITALET “B” 4-2 BADALONA
    LA UNIÓ DESCANS
    DESCANS POBLENOU
    FOMENT 1-5 VILANOVA
  • Jornada 19: 18/03/2018
    FOMENT 2-4 SALLENT
    VILANOVA DESCANS
    POBLENOU 4-2 LA UNIÓ
    DESCANS L’HOSPITALET “B”
    BADALONA 5-1 CASTELLDEFELS
    PARETS 5-1 RIPOLLET “B”
  • Jornada 20: 25/03/2018
    SALLENT 0-6 PARETS
    RIPOLLET “B” 4-2 BADALONA
    CASTELLDEFELS DESCANS
    L’HOSPITALET “B” 6-0 POBLENOU
    LA UNIÓ 1-5 VILANOVA
    DESCANS FOMENT
  • Jornada 21: 08/04/2018
    DESCANS SALLENT
    FOMENT 4-3 LA UNIÓ
    VILANOVA 5-1 L’HOSPITALET “B”
    POBLENOU 2-4 CASTELLDEFELS
    DESCANS RIPOLLET “B”
    BADALONA 2-4 PARETS
  • Jornada 22: 15/04/2018
    SALLENT 4-2 BADALONA
    PARETS DESCANS
    RIPOLLET “B” 6-0 POBLENOU
    CASTELLDEFELS 1-5 VILANOVA
    L’HOSPITALET “B” 4-2 FOMENT
    LA UNIÓ DESCANS